Łysina wokół przedziałka

Twoje niegdyś piękne, długie włosy straciły swoją objętość? Podczas czesania zauważasz coraz wyraźniejsze prześwity wokół przedziałka? Problem z nadmiernym wypadaniem włosów może dopaść nas na każdym etapie życia. Niestety, kosztowne kuracje wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej albo używanie kosztownych kosmetyków mających pobudzić krążenie nie zawsze przynoszą satysfakcjonujące efekty. Okazuje się, że możesz w prosty i tani sposób zamaskować spędzające sen z powiek niedoskonałości. Z myślą o kobietach i mężczyznach pragnących dyskretnie zakamuflować przerzedzenia na czubku głowy powstały włókna keratynowe. Co kryje się pod tą nazwą? Jak samodzielnie wykonać zabieg zagęszczania włosów? Sprawdź!

Włókna keratynowe sposobem na gęste włosy

Nowe włosy w minutę? Teraz to możliwe! Rewolucyjnym sposobem na doraźną poprawę wyglądu włosów jest wysypanie na nie włókien keratynowych, czyli cienkich, małych niteczek przyczepiających się do włosów. Dzięki odpowiedniemu naładowaniu elektrostatycznemu dodatkowe włosy nie opadną na skórę głowy, stając się częścią fryzury. Co ważne, niteczki zamknięte są w wygodnym w użyciu opakowaniu. Produkt dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, więc znalezienie włókien idealnie zlewających się z wyrastającymi z głowy puklami nie przysparza żadnych problemów.

Włókna keratynowe nie powodują podrażnień. Są odporne na dotyk i opady. Możesz mieć pewność, że nowa fryzura zachowa swoją nienaganną formę przez cały intensywny dzień. Co ciekawe, z nowoczesnej metody zagęszczania włosów korzystają nie tylko osoby borykające się z łysiną, ale również profesjonalni styliści fryzur przygotowujący modeli do sesji zdjęciowych czy klientów na ważne wydarzenia. Mówiąc o walorach produktu, nie sposób nie wspomnieć o jego niskiej cenie.

Znajdź przyczynę!

Pamiętaj o tym, że stosowanie włókien keratynowych jest metodą walki z symptomami łysienia, nie jego przyczyną. Nasz wygląd często jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się wewnątrz organizmu. Drastyczna zmiana kondycji skóry głowy i włosów może wynikać z zaburzeń lub chorób. Wszelkie niepokojące symptomy warto skonsultować z lekarzem (dermatologiem lub trychologiem), który wykona niezbędne badania i zdiagnozuje przyczynę problemów z włosami. Nierzadko zdarza się, że odpowiednia suplementacja albo uregulowanie gospodarki hormonalnej wystarczą, aby znów cieszyć się gęstą czupryną.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here