Co napisać dziewczynie na dobranoc?

Kobiety lubią komplementy i czułe słowa, ale najbardziej cenią szczerość i dowcip. Jeśli głowisz się, co napisać dziewczynie na dobranoc, poznaj kilka potencjalnych tekstów. Zarówno nieśmiali, jak i przebojowi panowie znajdą jakąś propozycję dla siebie.

Jeśli chcesz poruszać się w klimacie amerykańskich nastolatków, wybierz skrót SD – czyli sweet dreams. Nie ma w tym wiele finezji, ale za to pokazujesz, że jesteś wyluzowany.

Nie wiesz, co napisać dziewczynie na dobranoc, by było romantycznie? Postaw na poczucie humoru. Na przykład pożycz jej, żeby przyśniło jej się wszystko, co najpiękniejsze, czyli Ty we własnej osobie.

Innym sposobem jest także przesłodzona konwencja. Warunkiem powodzenia takich tekstów jest to, że oboje traktujecie je jako żart, ale podszyty flirtem. Wspomnij coś o śpiącej królewnie, którą książę na białym koniu zbudzi pocałunkiem.

Rozwiązaniem dla tych, którzy najbardziej cenią poczucie humoru będzie przesłanie na dobranoc jakiegoś fajnego filmiku lub mema. Koniecznie ze stosownym emotikonem!

Czujesz, że nadal brak Ci polotu i nie wiesz, co napisać dziewczynie na dobranoc? Nie martw się! Swoją wybrankę rozczulisz wcale nie wymyślnymi frazami, ale prostymi słowami, które płyną z serca. Zasygnalizuj, że bardzo chciałbyś przy niej teraz być i patrzeć jak śpi. I to wystarczy!

A najlepiej to, zamiast dumać nad tym, co napisać dziewczynie na dobranoc, zaproś ją po prostu następnego dnia na randkę i opisz, co będziecie wtedy robić. Większość kobiet lubi męską inicjatywę w tym zakresie.

yoggi.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZapalenie ucha.
Następny artykułUliczna moda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here