brwi rzęsy

Dzisiaj modne jest malowanie brwi, ale trzeba wiedzieć jak się za to zabrać. Można w łatwy sposób zrobić sobie coś, w czym dobrze nie będziemy wyglądały, a nie o to nam chodzi. My chcemy wyglądać bardzo ładnie, dlatego trzeba się trzymać pewnych zasad. Jeśli malujemy brwi i robimy to zbyt mocno to wygląda to jak karykatura i można łatwo trafić do Internetu na jednym ze zdjęć, z którego wszyscy będą się śmiać. My tego nie chcemy, dlatego musimy dowiedzieć się jak malować brwi i czym żeby był efekt, ale żeby to nas nie szpeciło.
Kolor brwi

Trzeba uważać, jaki kolor wybieramy

Jeśli będzie to źle dobrany kolor to całość nie będzie wyglądała najlepiej. Brwi będą od razu rzucać się w oczy i to nie w pozytywnym sensie. Kolor powinien być albo zbliżony do tego, w jakim są nasze brwi albo powinien być trochę jaśniejszy. Wtedy całość będzie prezentowała się naprawdę bardzo dobrze, a my będziemy z siebie i swojego wyglądu bardzo zadowolone.

Wiele kobiet na całym świecie szuka sposobu na to żeby coś w swoim wyglądzie zmienić i bez wątpienia idealnie nadaje się do tego zmiana koloru, a nawet kształtu brwi. Można do tego celu użyć pudru do brwi i co ważne trzeba kupić specjalny ścięty i twardy pędzelek. Mając taki zestaw jesteśmy bardzo dobrze przygotowane do działa i można zaczynać pracę nad swoimi brwiami.

brwi

Szukamy inspiracji

Nie zawsze mamy pomysł na to jak mają nasze brwi wyglądać, dlatego najlepszym sposobem będzie przeglądanie zdjęć w Internecie. Pamiętajmy, że malowanie brwi jak i tworzenie ich nowego kształtu to trudne zadanie. Nie do każdej z nas ten wzór, który nam się bardzo podoba będzie pasował. To, dlatego zanim wyjdziemy w tym na imprezę czy na ulicę to trzeba sprawdzić jak wyglądamy i wtedy nie będziemy mieć żadnych problemów.

Nasze brwi to nasza sprawa i właściwie, jeśli chcemy zrobić sobie coś mocniejszego albo chcemy zrobić bardzo grube brwi to możemy tego dokonać. Skoro nam się to podoba i chcemy wyróżniać się w tłumie to nikt nam nie będzie narzucał jak to ma u nas na twarzy wygląda. Warto jednak wcześniej wszystko sprawdzić, wszystkiego się dowiedzieć o brwiach i wtedy wybierzemy ich taki kształt oraz kolor, jakie są dla nas najlepsze. Nie jest to bardzo trudne, ale czasami trzeba metodą prób i błędów szukać najlepszego rozwiązania dla nas.

Im wcześniej zaczniemy szukać inspiracji tym są większe szanse, że to znajdziemy. Nie poddajemy się, jeśli kolejny wzór nam nie odpowiada. Wreszcie uda nam się znaleźć coś, co sprawi, że będziemy wyglądały jeszcze piękniej niż teraz. Dobrze, że mamy Internet i można w ten sposób znaleźć coś dla nas odpowiedniego. Może jakaś aktorka albo inna znana osoba ma brwi, które nam się podobają? Warto być na bieżąco za tym, co jest teraz modne i co może nam się przydać.

Wiedza jest potrzebna wszędzie nawet przy brwiach, bo wtedy można mieć taki wzór i taki kolor, jakie są teraz najmodniejsze. Skoro chcemy być modne to trzeba mieć wszystko dopasowane w taki sposób żeby inne osoby brały z nas przykład. Tylko wtedy będziemy w stu procentach zadowolone i właśnie o to przecież chodzi. Dla swojego wyglądu możemy poświecić wiele, dlatego zabierajmy się za pracę, a szybko się przekonamy, w czym ładnie wyglądamy, w czym nie.

czym malować brwi

Zaczynamy eksperyment

Trzeba wcześniej kupić sobie specjalny puder do rzęs. Najlepiej kilka kolorów i wtedy będziemy od razu wiedziały, co nam pasuje, a co nie. Pędzelek ze ściętym końcem pozwala nam na bardzo dokładne modelowanie brwi, dlatego musimy się przyjrzeć, co dokładnie kupujemy. Taki pędzel jak i puder nie są drogie, dlatego każda z nas może sobie na to pozwolić. Chcemy wyglądać pięknie? Trzeba zaczynać prace przed lustrem. Szybko nauczymy się to robić i wtedy mniej czasu nam przy tym zejdzie.

Najgorzej jest na samym początku, bo wtedy boimy się, że popełnimy błąd. Makijaż brwi to nie jest coś na stałe, dlatego jeśli coś nam nie pasuje to po prostu to zmywamy i próbujemy kolejny i kolejny raz. Mamy tak wiele możliwości, że na pewno uda nam się znaleźć dla siebie coś, w czym poczujemy się bardzo dobrze. Można mieć inne brwi, na co dzień, a inny rodzaj wtedy, kiedy wychodzimy ze znajomymi na miasto.

Jeśli nie wiemy jak mamy się same za to zabrać to albo można pójść z tym do kosmetyczki albo można wraz z przyjaciółką czy mamą przeprowadzać takie eksperyment. Wtedy jedna ocenia drugą i wiemy czy w tym wyglądamy dobrze czy jednak trzeba szukać dalej. Może już za pierwszym razem nałożymy puder i będziemy wyglądały bardzo dobrze? Już teraz możemy się o tym przekonać i to sprawdzić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here