Sygnały bywają często mylne, dlatego trzeba to bardzo dokładnie sprawdzić, a wtedy będziemy pewne, że tak jest. Wydawać by się mogło, że jeśli mu się podobamy to podejdzie do nas i coś powie, ale z tym bywa bardzo różnie. Mężczyźni są dzisiaj coraz bardziej nieśmiali, dlatego często czekają na nasz pierwszy krok. Patrzą na nas, dają znaki i czekają. Gorzej, jeśli my również jesteśmy nieśmiałe i te znaki nic nam nie dają, bo i tak nie podejdziemy.

Panowie patrzą na kobiety, jako na obiekty seksualne i nie ma w tym żadnej tajemnicy. Od tego się wszystko zaczyna, a jeśli kobieta im się podoba to wiedzą, że warto się z nią spotykać. Jeśli mężczyzna na całego się zakocha to patrzy na kobietę jeszcze inaczej. Wtedy właściwie nic poza nią nie widzi. To jest właśnie prawdziwa miłość. Zdarzają się takie sytuacje, że mężczyzną zakochuje się w kobiecie od pierwszego wejrzenia, ale takie sytuacje są bardzo rzadkie.

Wzrok zdradza wszystko i co ważne nie da się tego oszukać. Dokładnie to samo widać w oczach kobiety, która się zakocha. Jak to wygląda? Jeśli kiedyś będziemy miały szczęście to zobaczymy to same. Nasz mózg to wszystko przetwarza w inny sposób i dlatego to tak dobrze widać. Musimy się tyko upewnić czy aby na pewno ten mężczyzna ma takie wzór na nasz widok czy może patrzy na naszą koleżankę?
W wielu przypadkach spojrzenia nie mają nic wspólnego z nami, dlatego trzeba się upewnić jak to teraz wygląda. Nie będziemy wtedy zawiedzione i nie będziemy snuć od razu planów na resztą naszego życia.

Zakochany mężczyzna

Jeśli mężczyzna się zakocha to nie widzi nikogo poza swoją wybranką. To jest ryzykowne, bo się całkowicie na nią otwiera. Teraz wszystko będzie zależne, co my zrobimy i czy to wykorzystamy w dobrej czy złej wierze. Jeszcze gorzej będzie, jeśli mężczyzna daje nam znaki, że chce z nami być, bo się zakochał, ale dla nas nie jest w ogóle atrakcyjny.

Czeka go niestety zawód, bo nie będziemy przecież na sile z jakimś, kto nam się kompletnie nie podoba. To nie miałoby żadnego sensu i skończyłoby się bardzo szybko. Jeśli mężczyzn nie tylko patrzy na nas, ale również chce z nim cały czas przebywać to znak, że mu się bardzo podobamy.

Wiele kobiet boi się wyznania miłości, bo nie wiedzą, co zrobić. Nie zawsze chcą się wiązać, a wiadomo, że zakochany facet będzie do tego dążył. Z drugiej strony popatrzmy na to tak, że skoro się ktoś w nas zakochuje to znaczy, że warto dać szansę takiej miłości. Może się okazać, że to akurat jest ten właściwy mężczyzna, z którym spędzimy całe nasze życie.

[Głosów:153    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here