Gdyby nie Facebook to nie mielibyśmy aż tak dużo znajomych. Może nie wszyscy są dla nas bliscy i wartościowi, ale czy to ma znaczenie? Ważne, że jesteśmy tam i że możemy z wieloma osobami rozmawiać. Jeśli mamy dziewczynę i chcemy z nią przez fb rozmawiać to bardzo dobrze. Rozmowa może dotyczyć tego, co było w szkole, pracy, albo, co się działo u cioci na imieninach. Tematyka bardzo różna i dopasowana do naszych potrzeb.

Wtedy jedna jak i druga osoba będą bardzo chętnie rozmawiać. Jeśli podrywamy dziewczynę to trzeba będzie używać całkowicie innych tekstów. Chcemy przecież ją do siebie zachęcić, ale staramy się nie koloryzować swojego życia, bo jeśli zostaniemy razem o szybko to wyjdzie na jaw i będzie po związku. Musimy mieć również świadomość tego, że dziewczyna, którą się interesujemy ma wgląd w nasza galerię i posty. To oznacza, że może najpierw nas bardzo dokładnie sprawdzić.

Dowie się, co pisaliśmy o byłej i ogólnie dowie się wszystkiego o nas. Jest to dość ryzykowne, dlatego trzeba być bardzo ostrożnym. Internet daje nam mnóstwo możliwości, ale jeśli dziewczyna nie będzie chciała z nami rozmawiać to zamknie okno, a nawet nas zablokuje.
To, dlatego nie możemy być chamscy tylko trzeba do dziewczyny podchodzić w odpowiedni sposób. Najlepiej jest powiedzieć, że zainteresował nas jej komentarz pod jednym z postów i już się rozmowa zacznie. Może skończy się po kilku minutach, a może będzie trwała latami. Wszystko zależne jest od zainteresowania jednej jak i drugiej strony.

Zaczynamy rozmowę

Im starsza jest dziewczyna tym bardziej trzeba się do rozmowy przygotować. Używamy wtedy całkowicie innego języka, który ona akceptuje. Jeśli będziemy pisać slangiem młodzieżowym mają czterdzieści lat to ona pomyśli, że jesteśmy dzieckiem. Jeśli mamy dwadzieścia lat, a piszemy jak starszy człowiek to odczyta to, że jesteśmy nudni.

Nie jest łatwo utrafić z tekstami do dziewczyny. Jeśli nie uda nam się za pierwszym czy drugim razem to próbkujemy dalej, aż wreszcie nam się uda. Właśnie w ten sposób zdobywa się doświadczenie. Pierwsza rozmowa nie powinna wyglądać jak pisywanie swojego życia. Staramy się pisać krótko, ale na temat. Na rozpisywanie się i użalanie przyjdzie jeszcze czas, ale na pewno nie teraz. Dziewczyna ma być nami zainteresowań, a nie ma się dowiedzieć wszystkiego w kilkanaście minut.

Wtedy będziemy dla niej zbyt nudni, a nie o to nam chodzi. Gdyby nie Internet to musielibyśmy ćwiczyć w realnym świecie, a to wcale nie jest takie proste, na jakie może wyglądać. Lepiej zacząć od Internetu, a będzie o wiele lepiej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here