Mężczyźni bardzo często mają problemy zapamiętaniem rocznicy ślubu. Nie ma się, co dziwić mają tyle na głowie, że ta data może im umknąć. Im krócej jesteśmy po ślubie tym gorzej to będzie odbierane przez naszą żonę, dlatego trzeba być ostrożnym. Dzisiaj wszystko można zapisywać w telefonie, dlatego dzień przed zostajemy powiadomienie, że zbliża się rocznie.

Będziemy dobrze przygotowani i będziemy mogli zamówić kwiaty dla naszej żony. Na pewno się ucieszy, że pamiętamy i że dajemy jej taki piękny prezent. Jak to wygląda w drugą stronę? Najczęściej możemy liczyć tylko na podziękowanie i my już nic nie dostaniemy. To nie jest motywujące, ale co zrobić? Trzeba się do tego przyzwyczajać. Nie trzeba wydać na kwiaty jakiś astronomicznych kwot. Można po prostu zamówić kilka róż i już będzie dobrze.

Koszt nie za wielki, a radość ogromna i właśnie o to przecież chodzi. Byłoby dobrze gdyby nie tylko rocznica ślubu była okazją do tego żeby kupić żonie kwiaty. Musimy to robić o wiele częściej, a wtedy pootrzymujemy żar w naszym związku. Standardowo na rocznice wybieramy róże i to czerwone, ale jeśli nasza żona takich kwiatów nie lubi to mamy ich na tyle dużo w kwiaciarni, że wybierzemy coś odpowiedniego dla siebie.

Byłoby dobrze gdyby kwiaty były połączone z jakimś romantycznym wypadem na miasto. Wtedy jeszcze lepiej uczcimy rocznice swojego ślubu. Trzeba korzystać z chwili, bo im dłużej jesteśmy w związku tym jest z tym gorzej. W wielu małżeństwach pierwsza rocznica jest ostatnią, jaką się obchodzi. Później nikt o tym nie pamięta, ale czy takie małżeństwo przetrwa? Różnie z tym bywa.

Dostarczanie kwiatów

Można zrobić tak, że wracamy z pracy i dajemy naszej żonie kwiaty. Można również kupić kwiaty dzień wcześniej i kiedy żona się obudzi to można będzie jej kwiaty dostarczyć do łózka. Jeśli nie ma nas w domu w tym czasie to można przez Internet znaleźć kwiaciarnie, która dostarczy kwiaty pod wskazany adres. Mamy wiele możliwości, dlatego warto byłoby się zastanowić nad tym, co wybrać. Najistotniejsze jest to żeby kwiaty były piękne i żeby były dane na czas. Wtedy żona będzie bardzo zadowolona.

Dobrze jest mieć rocznice w takim dniu, który jest łatwy do zapamiętania jak chociażby dzień dziecka. Wtedy nie mamy problemów, bo taka data od razu nam się przypomni. Sprawdźmy czy przypadkiem nie zbliża się u nas rocznica ślubu, bo trzeba będzie ruszyć do kwiaciarni do kwiaty. Wydamy niewiele, a zyskamy bardzo dużo, a zatem nie ma się, co zastanawiać tylko trzeba kupić żonie kwiaty.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here