Na pewno nie da się tego zrobić na siłę. Jeśli jest tak zwana chemia między dwoma osobami to się uda, ale jeśli jej nie ma to nic z tego nie będzie. Rozkochanie się wbrew pozorom nie jest trudne, bo jeśli jakaś osoba spotyka się z drugą to znaczy, że czuje się w jej towarzystwie bardzo dobrze. Czy będzie z tego miłość? Nie jest to aż tak łatwe, ale może to i lepiej, bo wtedy byśmy się zakochiwali raz w tygodniu i byłoby problem ze stworzeniem stałego związku.

Jeśli plan ma się udać to trzeba być zawsze sobą. To znaczy nie udajemy, że jesteśmy inne, że interesujemy się motoryzacją i grami komputerowymi. Takie kłamstwa bardzo szybko wyjdą na jaw i facet może po prostu nas zostawić, a przecież nasz cel jest całkowicie inny. My chcemy żeby to była miłość na wieki. Za każdym razem, kiedy się wzajemnie zakochujemy chcemy żeby to był ten ostatni związek. Niektóre osoby mają tak od dwudziestu lat, ale nadal im się nie udaje.

Wygląd dla faceta ma znaczenie, ale to nie oznacza, że mamy przesadzać z makijażem. Musimy być w miarę naturalne tak żeby po zmyciu makijażu facet był w stanie nas poznać. Dzisiaj to wcale nie jest takie oczywiste jak mogłoby się wydać. Wiele dziewczyn przesadza z makijażem i są z tego później tylko same problemy. Mężczyzna lubi, jeśli się go słucha. Kobiety mają z tym zawsze problem, bo kiedy one mówią wszyscy mają być skoncentrowani, ale kiedy facet zaczyna rozmowę to już odpływają i nie wiedzą nic o tym, co mówił.
Panowie lubią słuchające kobiety, bo widzą, że są zainteresowane nimi. Nie będzie łatwo się przestawić, ale popatrzmy na to tak, że jak się już w nas zakocha to można go słuchać o wiele mniej.

Co jeszcze?

Mężczyźni uwielbiają kobiety z poczuciem humoru. Może poza tymi, którzy tego poczucia humoru nie mają, ale ich na szczęście zbyt wielu nie ma. Powiadanie śmiesznych anegdot czy dowcipów to norma i dziewczyna powinna wiedzieć, o co w tym chodzi. Wtedy jest wspólny język i więź. Wydaje się to być takie proste, ale dlaczego nie zawsze się to udaje? Przede wszystkim, dlatego że nie zawsze się stosujemy do takich porad.

Wydaje nam się, że można robić, co się chce i facet powinien o nas walczyć. Różnie to później wychodzi, dlatego musimy być ostrożne. Ostatnia rada to odpowiednie nastawienie do świata. Nikity nie lubi ludzi fatalistycznie podchodzą do wszystkiego, co ich otacza. Chcą się śmiać i bawić, dlatego potrzeba im pogodna osoba, która nawet w ich złe dni będzie mogła dać wiele radości. Wtedy szanse na udany związek i zakochanie są o wiele większe.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here