Lakiery hybrydowe

Życie pełne aktywności fizycznych i zawodowych wiąże się również z brakiem czasu na codzienny manicure. Dlatego warto postawić na lakiery hybrydowe, które rozwiązują problem czasochłonnego malowania i suszenia paznokci oraz ich odpryskiwania. Jak sprawdzają się hybrydy w codziennych aktywnościach?

Żyj aktywnie – nie martw się o paznokcie!

Pomalowane paznokcie dają wielu kobietom pewnego rodzaju komfort i podnoszą ich poziom pewności siebie. Dobrze wykonany manicure powoduje, że kobiety czują się zadbane, piękne i nie wstydzą się podawać dłoni nowo poznanym osobom. Zwyczajne lakiery do paznokci zdecydowanie nie zdają egzaminu w przypadku aktywnego stylu życia. Są odporne na odpryskiwanie przez około 2 dni. Niestety po tym czasie manicure wygląda bardzo niechlujnie i sprawia, że dłoń traci na estetyce. Aktywne życie w przypadku wielu kobiet to nie przelewki. Praca łączona z wychowywaniem dzieci i uprawianiem swojego hobby powoduje, że szkoda czasu na czynności, które trzeba powtarzać niemal codziennie – takie jak malowanie paznokci. Biorąc pod uwagę, że na pomalowanie dwóch warstw lakieru klasycznego i dokładne jego wysuszenie trzeba poświęcić minimum pół godziny co drugi dzień, lakiery hybrydowe, które nakłada się w ciągu maksymalnie 1,5 godziny raz na 3 tygodnie wydają się idealnie oszczędzającym czas rozwiązaniem.

Nie bój się o trwałość swoich paznokci!

Niektóre z pań rezygnują z malowania paznokci w ogóle, ponieważ są bardzo aktywne fizycznie, a ich aktywności powodują częste niszczenie paznokci. Taką bolączką jest dla kobiet uwielbiana przez nie wspinaczka na ściankach, która naraża delikatne paznokcie na kruszenie się pod wpływem uderzeń o ściany. Również zamiłowanie do ogrodnictwa powoduje, że nie wszystko da się robić w rękawicach, więc paznokcie często są niszczone podczas zwyczajnych ogrodowych prac. Sprzątanie domu, z szorowaniem kafelek czy myciem naczyń włącznie, to czynności codzienne, które często pozostawiają ślad na paznokciach, szczególnie tych powleczonych ciemnym lakierem. Lakiery hybrydowe są rozwiązaniem dla trwałości paznokci. Nie tylko wzmacniają one naturalną płytkę i pogrubiają ją, utrudniając łamanie się paznokci. Pomalowane w odpowiedni sposób i dobrze zrobione, nie będą też odpryskiwały przy długotrwałym kontakcie z wodą czy detergentami, a warstwa lakieru nie oderwie się po uderzeniu w ścianę czy przesunięciu paznokciami po czymś twardym.

Lakiery hybrydowe – są mocne oraz wzmacniają płytkę

Warunkiem, aby lakiery hybrydowe utrzymywały się minimum 3 tygodnie na paznokciach do czasu powstania odrostów, jest prawidłowe wykonanie manicure. Płytka paznokcia musi być dobrze wygładzona specjalnym blokiem polerskim, a także dokładnie odtłuszczona i oczyszczona z pyłków. Na idealnie czystej płytce, pozbawionej skórek, lakier nałożony w dwóch warstwach powinien po utwardzeniu topem dać sobie radę nawet w ekstremalnych sytuacjach. Często kobiety decydują się na pomalowanie paznokci hybrydami z uwagi na to, że ich własna płytka jest bardzo cienka i krucha. Rzeczywiście, utwardzenie jej lakierem hybrydowym pozwoli płytce wzmocnić się, ponieważ nie będzie ona ciągle narażana na mikrourazy. Co więcej, malowanie paznokci hybrydami powoduje, że naturalna płytka ma szansę wreszcie urosnąć. To rozwiązanie dobre zarówno dla posiadaczek kruchej płytki naturalnej, jak i dla pań, które mają tendencję do obgryzania paznokci.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here