Symbolika snów.

Wiele osób wierzy w symbolikę, horoskopy, symbolizm snów oraz różnych znaków. Aby odpowiednio zinterpretować wszystkie znaki należy znać ich znaczenie i odnośniki. Aby trafnie ocenić znaczenia snu należy zagłębić się w symbolikę senną, opisaną w różnego rodzaju sennikach i spisach symboli.
Wiele snów sprawa, że jesteśmy zdenerwowani, martwimy się o swoich bliskich lub czekamy na jakieś wydarzenie. Jednym z często powtarzających się snów jest sen o ciąży. Co oznacza sen o ciąży i jakie niesie za sobą znaki?
Sen o ciąży ma wiele znaczeń, a także postrzegany jest dla każdej płci osobno. Ogólnie symbolizuje on plany i nadzieje, które dojrzewają w człowieku od dłuższego czasu, a także możliwość ich realizacji.
Kobieta śniąca o swojej ciąży może liczyć na sukces. Interpretacja takiego snu przepowiada początek czegoś dobrego.
Jednak interpretacja snu ciąży bliźniaczej może traktować o trudach związanych z osiągnięciem wymarzonego celu.
Sen o innej kobiecie z brzuszkiem zazwyczaj jest wróżbą nowego pomysłu oraz dobrej wieści.
Mężczyźni, którym przyśniła się ciężarna kobieta, mogą liczyć na odmienienie swojego życia oraz rozpoczęcie nowego, ważnego rozdziału.
Sny o ciąży łączy się często z marami o porodzie. Symbolika porodu we śnie odnosi się także do pozytywnych wydarzeń. Może być to wskazówka mówiąca o porzuceniu strachu przed realizacją swoich marzeń i pragnień.
Symbolika snów, nie powinna zaważyć na życiu człowieka, lecz może być dobrym motywatorem do podjęcia jakichś działań czy czynów. Odnoszenie się do odkrywania znaczenia snów, może przyczynić się do pozytywnego postrzegania świata i działania w nim.

miedzycechowy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUliczna moda
Następny artykułLeukocyty w moczu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here