CoolSculpting: usuń nadmiar tkanki tłuszczowej!

Liczne diety, nieskuteczne ćwiczenia, wieczne mordęgi – to tylko niektóre z przykładów codziennej harówki osób chcących w końcu pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Niestety, nie każdy ma świadomość, że nawet drastyczne głodzenie się może nie przynieść pożądanych rezultatów. Na szczęście z pomocą przychodzi nowoczesna metoda zabiegu o nazwie CoolSculpting.

Na czym polega zabieg CoolSculpting?

CoolSculpting to zabieg wykorzystujący urządzenie o tej samej nazwie. Jest ono przeznaczone do w pełni nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Rzeczony zabieg z kolei jest dedykowany osobom, które wyróżniają się w miarę dobrą kondycją fizyczną oraz posiadają małe, bądź średnie fałdy tłuszczu.

CoolSculpting modeluje sylwetkę, ale nie leczy otyłości. Wykorzystuje on kriolipolizę, czyli uszkadza komórki z nadmiernej tkanki tłuszczowej z pomocą specjalistycznych sensorów. Jednocześnie specjalne głowice w żadnym wypadku nie doprowadzają do odmrożenia skóry. Zabieg ten pozwala między innymi usunąć nadmiar tłuszczu gromadzący się na przykład na bocznych partiach pleców, tułowia oraz w okolicach brzucha.

Zabieg jest w pełni bezpieczny i w żadnym wypadku nie wpływa negatywnie na zdrowie pacjenta.

CoolSculpting Katowice

Warto wiedzieć, że jeśli chodzi o zabieg coolsculpting Katowice to jedno z miejsc, w którym można poddać się tego typu metodzie pozbywania się nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Zainteresowani powinni wiedzieć, że zabieg ten nie wymaga żadnego przygotowania ze strony pacjentów. Wskazane jest jedynie, by na kilka dni przed wyznaczonym terminem pić co najmniej półtora litra wody na dobę.

Cały zabieg trwa od jednej do trzech godzin. W trakcie trwania CoolSculpting istnieje możliwość pracy przy komputerze, czytania książki, a nawet oglądania filmu. Efekty są w stanie utrzymać się nawet przez co najmniej sześć miesięcy. Warto jednocześnie nadmienić, że pacjenci, przy prawidłowej diecie i odpowiedniej dawce ruchu, nie muszą w niektórych przypadkach powtarzać zabiegu.

CoolSculpting cena i ilość zabiegów

Jeśli chodzi o metodę CoolSculpting cena jej jest uzależniona przede wszystkim od rozmiaru głowicy przyłożenia. Może to być bowiem głowica mała, bądź duża. Zakres cenowy zabiegu waha się więc od około dziewięciuset do tysiąca dziewięciuset złotych. Ostateczna cena jest jednak ustalana indywidualnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here