strój do teatru

Dla wielu małżeństw wydaje się być doskonałą okazją wyjście do teatru. Zwykle musimy się pięknie ubrać, gdyż nie wypada iść w byle czym. W tym artykule podpowiemy co warto założyć.

Zacznijmy od tego, iż w tej sytuacji najłatwiej mają się mężczyźni. Wystarczy, że założą elegancki smoking, bądź koszulę czy marynarkę z jeansowymi spodniami i prezentują się szykownie. Mogą mieć przygotowany jedynie jeden zestaw na wielkie wyjście i tak nie zwróci nikt uwagi, że chodzą praktycznie w tym samym. Z kobietami jest znacznie gorzej. Nie mogą sobie pozwolić na powtórkę z rozrywki, bowiem nie wypada, to raz a dwa kobiety są obserwowane przez swoje koleżanki, którym większość nie chce się narazić. A więc co warto założyć do teatru?

Wszystko w dużej mierze zależy od naszego stylu. Jeżeli jesteśmy kolorowymi ptakami warto to podkreślić w naszej kreacji. W jej wyborze nie powinniśmy się kierować ogólnie obowiązującymi standardami – chodzi tutaj o zestawienie kolorów czyli standardowo biel lub czerwień. Jeżeli uwielbiamy żywe kolory, nie ma problemu. Niemniej jednak z tworzeniem takich kreacji trzeba być bardzo ostrożnym, aby nie przesadzić z intensywnością kolorów i co za tym idzie, nie wyjść na przysłowiowego pajaca, bo co za dużo, to nie zdrowo, zwłaszcza tyczy się to mody.

Nie będziemy oryginalni, kiedy wspomnimy, że doskonałym pomysłem jest założenie czarnej sukienki. Każda kobieta w swojej szafie powinna posiadać chociaż jedną małą, czarną, gdyż sprawdzi się ona w praktycznie każdej sytuacji. Zaczynając od ślubu a kończąc właśnie na wyjściu do teatru. Jeżeli idzie o fasony tychże sukienek, mogą one być różne, byle tylko zachować zasadę dobrego gustu. Jeśli góra jest odsłonięta, to niech nogi są zakryte i odwrotnie. Owszem, istnieją kobiety, które łamią te zasady, ubierając do teatru sukienki, które są krótkie i praktycznie ukazują wszystkie atuty danej kobiety, niemniej jednak korzystniejszym rozwiązaniem jest zachowanie odrobinę tajemniczości i skromności, co zawsze działa pozytywnie na innych. Więcej na temat sukienek oraz innych równie ciekawych informacji można znaleźć na stronie http://www.zabobon.pl/jak-sie-ubrac-do-teatru/ na którą już teraz warto się wybrać.

Wracając do samego tematu sukienek. Zachęcamy także do zakładania sukienek czerwonych. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż czerwień nie jest dla wszystkich kobiet. Dziewczyny, które zakładają sukienki o tym kolorze z pewnością należą do odważnych i pewnych siebie. Czerwień, zawsze przykuwa uwagę mężczyzn, co może być sporym atutem, jeśli jesteśmy kobietą samotną.

Przeczytaj też: http://wozking.pl/jak-pielegnowac-skore-niemowlaka/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here