Jak nosić joggery, czyli największy krzyk mody

0
1531

Chyba każdemu zależy na tym, by wyglądać elegancko – zarówno w pracy, szkole, oficjalny spotkań z przełożonymi, jak i podczas codziennych obowiązków. Wygląd jest niezwykle istotny, jeśli chcecie wykreować swój wizerunek, dlatego należy zadbać o swoją garderobę i wybór odpowiedniego stylu.

O ile w przypadku służbowych zadań i godzin pracy, należy poważnie zastanowić się nad swoim strojem i raczej nie ma dylematu, co należy założyć, gdyż zawsze trzeba prezentować się profesjonalnie, to podczas wyjść ze znajomymi itp. problem może się już pojawić. Warto wziąć pod uwagę elementy, które w ciągu kilku ostatnich sezonów zyskały największą popularnością – należą do nich m.in. joggery, czyli spodnie, które w dolnej części posiadają ściągacze. Do czego można je założyć, by prezentować się w odpowiedni sposób?

Do bluzy lub t-shirtów

Biorąc pod uwagę, że joggery mogą być w wielu różnych wariantach kolorystycznych, warto wybrać takie, które będą pasować do większy Waszej garderoby. Jakie modele należą do najbardziej popularnych? Zauważyć można, że znaczna większość wybieranych spodni, to modele czarne, moro lub jeansowe. Pasują one bez problemu zarówno do bluz, jak i koszulek z krótkim rękawem. Dodatkowo nie trzeba się przejmować kolorystyką, gdyż moro świetnie pasuje do bieli, czerni lub szarości, natomiast czerń i jeans do wszystkiego.

Pamiętajcie, że dobrze dopasowane joggery do górnej części garderoby to połowa sukcesu, ponieważ pozostaje jeszcze kwestia związana z obuwiem. Tym, do jakiego rodzaju butów pasują joggery, zajmiemy się w kolejnym akapicie naszego materiału, gdzie zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych czytelników.

Buty, buty i jeszcze raz buty

Na temat ich rodzaju nie powinniśmy rozważać, ponieważ wyróżniamy tak dużą ilość różnych fasonów i projektów, że musielibyśmy poświęcić na to zupełnie inny materiał. przyjmijmy więc, że joggery najlepiej pasują do letniego obuwia sportowego. Jak więc dopasować je pod względem kolorystycznym?

Oczywiście czarne i białe buty pasują prawie do wszystkiego więc, nie trzeba się przejmować. Jeśli jednak chcecie założyć nieco bardziej odważne kolory w stylu neon, dużo lepszym pomysłem będzie szukanie joggerów czarnych lub jeansowych.

Na temat tych spodni warto wspomnieć również o dostępnych materiałach, ponieważ mogą być one zarówno wyprodukowane zf jeansu, bawełny, jak i syntetycznych komponentów, np. poliestru. Dzięki temu otwiera się jeszcze więcej możliwości. Sami przekonajcie się o tym na własnej skórze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here