pomadka do ust, który rodzaj wybrać?

Znalezienie idealnego koloru szminki, czasami jest problematyczne i zajmuje sporo czasu. Po prostu dostępnych kolorów jest zbyt wiele. Wybierając szminkę nie zapominajmy o jej właściwościach, bo to one są najważniejsze. Szminka oprócz pięknego koloru, ma pielęgnować nasze usta.

Rodzaje pomadek do ust

Pomadki matowe, są mocno napigmentowane. To jest ich główna zaleta, dzięki temu nadają ustom piękny i intensywny kolor. To typ pomadki, który pasuję do każdej okoliczności. Zarówno można je wykorzystywać do makijażu dziennego, jak i wieczorowego.
Malowanie szminkami matowymi, wymaga wprawy. Ciężko je zmyć, dlatego makijaż musi być wykonany perfekcyjnie. W przypadku ust, które łatwo ulegają przesuszeniu, pod taką szminkę można użyć pomadki ochronnej, która zapewni odpowiednie nawilżenie. Dzięki temu, szminka matowa nie przesuszy ust.

Pomadki z połyskiem, również są dobrze napigmentowane, ale nie aż tak jak szminki matowe. Dzięki pigmentowi oraz połyskowi, który nadaje szminka, usta prezentują się dużo lepiej. Wydają się pełniejsze. Jest to tylko efekt optyczny, ale kobiety które mają usta wąskie i małe, będą zachwycone gdy użyją takiej szminki. Chociaż na chwilę, będą czuły się pewniejsze siebie i bardziej atrakcyjne.

Pomadki do ust - jak wybrać odpowiedni kolor?

Szminki wodoodporne, są szminkami do zadań specjalnych. Oprócz nadawania pięknego koloru, nie brudzą rzeczy z którymi mają kontakt. Są bardzo trwałe, polecane kobietom, które są zapracowane. Nie mają czasu na poprawki. Jedyny minus, że taki kosmetyk mocno może wysuszyć usta, dlatego nie mogą stosować takich pomadek kobiety, które mają spierzchnięte usta.

Szminki powiększające usta – powodują chwilowe powiększenie warg. Na początku, po nałożeniu pomadki na usta czuć delikatne mrowienie, następnie usta lekko puchną. W składzie takich szminek znajdziemy, takie składniki jak: imbir, mięta pieprzowa, kolagen morski, kwas hialuronowy. Polecane kobietom, które marzą o pełniejszych ustach lub potrzebują poprawić wygląd swoich swój, ze względu na jakąś okoliczność – wesele, sylwester, karnawał.

Przeczytaj też: https://www.uroda.info.pl/kredki-i-konturowki-do-ust-do-czego-sluza/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here