Szelki dla psa

Dzięki odchodzeniu od kolczatek, coraz modniejszym staje się kupowanie szelek dla psa. Ich wybór od paru lat bardzo się powiększył a producenci i sklepy, prześcigają się w pomysłowości i funkcjonalności. Dzięki temu, możemy ściągnąć z naszego pupila uciskającą obrożę i zapoznać się z wszystkimi możliwościami, które pokazują nam sprzedawcy. Zaczynamy czytać o plusach, o komforcie noszenia i spacerowania. W tym momencie, gdy już przejrzymy cały internet i doczytamy każdy szczegół na forach poświęconym pupilom, myślimy że wiemy wszystko i możemy dzielnie ruszać na zakup nowego dodatku.

Zakup szelek dla psa może wydawać się prostym zadaniem. Mamy olbrzymi wybór kolorów i tworzyw, wzorów i rozmiarów. Pewnym jest dla nas, że rozmiar swojego psa znamy, ale czy na pewno tak jest? Wchodząc do sklepu jesteśmy pewni swojego typu i zakup wydaje się świadomy. Z wielkim entuzjazmem zakupujemy idealnie naszym zdaniem szelki i już oczami wyobraźni widzimy jak nasz pies, cieszy się z nowego ubrania i razem wychodzimy przetestować je.

Wracając do domu, przymierzając naszemu pupilowi nowy dodatek do wygodniejszych spacerów, zaczynamy cieszyć się z możliwości zwrotu lub wymiany towaru a tym samym zadajemy sobie pytanie – co poszło nie tak? Przecież to nie może być takie trudne. Okazuje się, że to co nam wydaje się idealnym wyborem, do psa będzie całkowicie niedobrane a wręcz niewygodne.

I tutaj zaczynamy się zastanawiać, jak dobrać szelki dla psa, aby były wygodne i dostosowane do figury, rozmiaru i potrzeb naszego członka rodziny? W prosty i wygodny sposób, możemy sprawdzić jak dobrze znamy swojego psa i czy nasz następny wybór nie będzie równie błędnym. Chcemy aby, tak jak ubrania u ludzi, szelki wyróżniały naszych pupili na ulicy, wśród innych psów na spacerach. Chcemy, aby również tym samym trzymały w ryzach małego potworka lub były idealnie wyprofilowane dla biegacza długodystansowego.

Szelki dla psa od John Dog

Z ogromnymi możliwościami wychodzi do nas marka, która myśli nie tylko o funkcjonalności, ale również o designie każdego unikatowego modelu. Psie szelki John Dog dostępne w sklepie https://johndog.pl/kategoria-produktu/pies/akcesoria-dla-psa/szelki-dla-psa/ oferują nam kolorystykę, w której każdy pupil będzie wyglądał dobrze. Są to produkty, robione z pasją dla psów. Nie mamy tutaj do czynienia ze zwykłymi czarnymi lub czerwonymi modelami. Oczywistym jest, że dostaniemy mono kolorowe szelki, jednak ich design z pewnością odbiega od tych, które widzimy wszędzie – na ulicy lub w sklepach zoologicznych.

John Dog zaskakuje nas wieloma wzorami i zabudową w stylu klasycznym norweskim lub dla wymagających użytkowników bez uciskowe. Solidne zapięcia i idealne szycie, zapewni komfort i spokój podczas spacerów, nawet dla najbardziej ruchliwych zwierzaków, a nam pozwoli cieszyć się z wyjścia jeszcze bardziej niż zwykle.

Na stronie ilość może nas powalić na kalana, ale teraz zakup szelek dla psa z pewnością będzie prostszy. Dla siebie dobierzemy kolorystykę, a dla psa komfort i wygodę noszenia. Znajdziemy modele dla dużych i małych, kanapowców lub sprinterów – wszystkie będą odpowiednio dopasowane swoim krojem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here