alarm do domu

Przed nami sezon urlopów i długich weekendów. Krótki wypad za miasto czy dwutygodniowy wypoczynek all inclusive brzmi kusząco, ale pozostaje niepokój – co z mieszkaniem? Nie chcemy angażować rodziny do trzymania pieczy nad naszym lokum, a złodzieje nie robią sobie urlopów. Warto więc pomyśleć o zabezpieczeniach, idealnym rozwiązaniem jest system alarmowy do domu.

Firmy ochroniarskie czy systemy monitoringu to kosztowna i pracochłonna sprawa. Jest jednak ciekawa alternatywa, wpisująca się idealnie w nowoczesny tryb życia. Domowy alarm na telefon, czyli system alarmowy, dzięki któremu ze smartfona i aplikacji możesz monitorować dom lub firmę z dowolnego miejsca na świecie. Takie rozwiązanie proponuje nam firma Dione. Wyjeżdżasz na romantyczny weekend z drugą połówką i chcesz mieć pewność, że po powrocie zastaniesz swój dom w nienaruszonym stanie? Jesteś w delegacji i masz ochotę sprawdzić, czy dzieci bezpiecznie wróciły z imprezy? Jesteś na wakacjach all inclusive i chcesz na bieżąco, bez zbędnych wysiłków sprawdzić, czy w domu wszystko OK?

Alarm do domu Dione jest wyposażony w komplet narzędzi, który pomoże Ci skontrolować co się dzieje w Twoim domu, kiedy Ciebie w nim nie ma. Jak? To proste. Podłączasz system Dione w swoim domu (możesz go podłączyć również do istniejącego już alarmu za pomocą Dione konektor), pobierasz aplikację na swój smartfon (Aplikacja DIONE App pracuje w systemie Android i iOS) i masz pełną kontrolę. Czujka otwarcia niezwłocznie poinformuje Cię, jeśli podczas Twojej nieobecności okna lub drzwi zostaną otwarte. Czujka ruchu wykryje każdy ruch i niezwłocznie zlokalizuje nieproszonego gościa, jej kalibracja jest niezwykle prosta, a sama czujka może pracować nawet do dwóch lat zasilana jedynie dwoma bateriami AA, czyli zwykłymi „paluszkami”! Do tego czujka dymu i gazu, które wyślą powiadomienia do aplikacji i pozwolą Ci natychmiast zareagować.

Podsumowując: Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego domu i szukasz wygodnego i nowoczesnego rozwiązania, Dione jest stworzony dla Ciebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here