aplikacja randkowa

Tinder jest to bardzo popularna i bardzo powszechna aplikacja randkowa. Z portalu tego korzystają single na całym świecie. Założenie konta trwa tylko kilka minut i do tego jest banalne. W jaki sposób działa Tinder? Pokazuje on osoby w waszej okolicy, a wy albo ją pominąć, albo ,,zalajkować’’, albo napisać. Pisanie to jednak nie wszystko. Po lepszym spotkaniu się możecie zaproponować również spotkanie. Jak uniknąć niepowodzenia? Odpowiadamy!

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/randka-z-tindera/

Jak uniknąć niebezpieczeństwa – randka z Tindera?

Przede wszystkim należy zaznaczyć zaznaczyć, że ważne jest to, aby uważać i mieć dystans do osoby, która jest po drugiej stronie, ponieważ tak naprawdę do momentu oficjalnego spotkanie się, nie wiemy kto jest po drugiej stronie. Niestety w obecnych czasach bardzo łatwo jest podszyć się pod kogoś zupełnie innego bez najmniejszego problemu. 

Wystarczy, że ściągniemy zdjęcia z internetu oraz zmienić w aplikacji imię.W ten sposób możemy w mgnieniu oka zmienić płeć, wiek i inne cechy. Choć sam inny wygląd, waga czy wzrost nie jest aż tak dużym problemem z poziomu aplikacji, przy spotkaniu sytuacja nie będzie już nieciekawa, a raczej niebezpieczna. Jak się w to nie wkopać? 

Tinder – jak szybko zaproponować komuś spotkanie?

Wiecie już jak być uważnym i na co zwrócić uwagę. Kiedy poznacie już bliżej osobę i wiecie, że nie jest to na pewno ktoś, kto się podszywa. Teraz czas na to, jak zaproponować spotkanie i jak w miarę szybko to zrobić? Wszystko zależy tak naprawdę od waszej relacji i tego, jak jesteście otwarci i śmiali. Często jednak jest tak, że piszemy z kimś, osoba ta pisze nam słodkie i zalotne wiadomości i komplementy.  Kiedy jednak dochodzi do spotkania okazuje się, że osoba ta jest nieśmiała i ciężko jej jest nawiązać nawet kontakt wzrokowy. 

Zobacz też: https://www.kobitki.pl/tablica-inspiracji-jak-zrobic-co-umiescic/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here