polskie marki odzieżowe
fot. pexels.com

Polska to również kraj, który ma bogaty wachlarz produktów odzieżowych. Wiele marek pochodzi od nas i cieszy się ogromnym zainteresowaniem, także w skali światowej. Czy wiesz na jakie marki zwracać uwagę? Sprawdź, co proponuje ci polski rynek odzieżowy!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/polskie-sukienki-ciekawe-rodzime-marki/

Reserved

Czy wiesz, że ta duża marka odzieżowa jest z Polski? Znana jest na całym świecie, a wachlarz jej produktów jest naprawdę ogromny! W Reserved znajdziesz odpowiedzi na światowe trendy modowe, ale nie tylko! Ta nasza rodzima marka również wyznacza trendy w skali światowej. A kupowanie jej produktów nierzadko również wspiera różne akcje charytatywne w naszym kraju.

Reserved prowadzi sprzedaż stacjonarna, a także przez Internet, zatem możesz dokonać zakupu w odpowiedniej dla Ciebie formie. I co najważniejsze, dzięki temu wspierasz nasz lokalny rynek!

Big Star

Czy wiesz, że Big Star również należy do naszych polskich produktów? Został wykupiony od Szwajcarskich właścicieli przez polskich przedsiębiorców i obecnie jeansy tej marki szyte są w Kaliszu! W ofercie tej marki znajdziesz przede wszystkim produkty dżinsowe.

Spodnie, kurtki z jeansu to właśnie Big Star. Ale i nie tylko! Pod brandem kryją się również buty, bluzki i bluzy, a także sweterki.

Cropp

Marka, która jest bardzo lubiana przez młodzież należy również do polskiego rynku. Jest ona własnością gdańskiej spółki LPP, która zrzesza różne marki, również te światowe w swojej działalności. Cropp to przede wszystkim marka skierowana do młodych ludzi, którzy uwielbiają styl miejski i uliczny.

W jej ofercie znajdziecie bluzki, bluzy, buty, spodnie, sukienki, akcesoria i dodatki, a także bieliznę. Cropp ma swój unikatowy styl, którego się nie boi wyeksponować i dzięki temu cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży, studentów oraz czasami również ludzi w średnim wieku. Jeśli szukasz czegoś oryginalnego, co ma swój styl, a także podkreśli twój charakter, to koniecznie sprawdź, co proponuje ci ta marka.

Przeczytaj też: https://www.moda.info.pl/tanie-sukienki-letnie/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here