Spotykacie się przypadkiem lub znaliście się już dawno. Jedno uśmiechnęło się do drugiego, zagaiło na jakiś temat i nagle… zaiskrzyło. Nie myślicie już o niczym innym, jak o tym, że chcielibyście się kiedyś spotkać i pada zaproszenie – czy spotkamy się? Wtedy wydarzyć może się już wszystko. Jednak… każde pragnie, aby zrobić razem coś wyjątkowego, coś, czego nigdy nie zapomnicie? W jaki sposób zaaranżować takie spotkanie, aby stało się ciekawym?

Tak naprawdę razem możecie robić wszystko, nawet to, o czym nigdy nie pomyślelibyście, że można robić z drugą osobą. Dlatego pomysły na randkę zależą od tego, jakie są wasze zainteresowanie, z kim się spotykacie i w jakiej sytuacji.

Czasami wystarczy zwykłe wyjście do kawiarni czy restauracji. Niekiedy jedyne, czego oczekujecie od siebie nawzajem to rozmowa, sposób na to, aby nieco się poznać. Taki sposób jest chyba najbardziej popularny, jednak ważne jest miejsce, w które pójdziecie. Czasami od niego może zależeć to jak sprawa potoczy się dalej. Zabierając miłośniczkę szykownych kolacji do baru albo szybkiej fast-foodowej knajpy z kebabami może skończyć się naprawdę źle.

Z drugiej strony to od samego początku może świadczyć o tym, ze do siebie nie pasujecie i po krótkiej fali zainteresowania sobą nawzajem, emocje ucichną i zaczniecie się tylko kłócić. Czasami jednak może okazać się, że wręcz przeciwnie – lubicie te same miejsca i dla obojga pub z występami kabaretowymi na żywo będzie spełnieniem marzeń. To tylko ugruntuje wzajemną sympatię i ekscytację drugą osobą.

Pomysły na randkę jednak nie zawsze są takie banalne. Czasami warto postawić nie na konwersację, ale na aktywność. Szczególnie na podszyta adrenaliną sprawia, że dwoje ludzi może bardzo się do siebie zbliżyć. Sytuacja, w której silny mężczyzna otoczy opiekuńczym ramieniem delikatną kobietę, jak na przykład taniec powoduje wzrost temperatury uczuć. Czasami, szczególnie jeśli tylko jedna osoba jest bardzo zainteresowana, dobrym pomysłem będzie pokazanie się z dobrej strony. Jeśli chłopak wyrabia mięśnie na siłowni, a dziewczyna również lubi ruch, nie przeszkadza, aby on zabrał ją do swojego królestwa i przy okazji pokazał swój kaloryfer w całej okazałości – przy okazji prezentując swoje samozaparcie przy ćwiczeniach. Ciarki przechodzące przez jej ciało gwarantowane.

Innym sposobem jest robienie razem czegoś bardziej rozrywkowego, ale jednocześnie umożliwiającego rozmowę – wyjście na kręgle na przykład nie przeszkadza w konwersacji, a zapewnia ruch, który ożywia atmosferę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

PODZIEL SIĘ
Następny artykułProzdrowotny styl życia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here