Jak przedłużyć rzęsy by wyglądały naturalnie? Oto najlepsze metody!

Wiele kobiet, które jeszcze nie korzystały z zabiegu przedłużania rzęs, zastanawia się nad efektem tego zabiegu. Wielką obawą jest fakt, że po jego wykonaniu nie będą wyglądały naturalnie. A obecnie to właśnie na naturalność wyglądu kładzie się wielki nacisk w społeczeństwie. Dlatego też powstał ten artykuł, by raz na zawsze zakończyć spekulacje nad naturalnością tego zabiegu.

Czy przedłużanie rzęs może dać naturalny efekt? Tak, może!

Jak już widzisz, można uzyskać naturalny efekt po zabiegu przedłużania. Wszystko zależy od tego, czy zabieg zostanie wykonany profesjonalnie i oczywiście jaką metodą. Informacje odnośnie metod przedłużania rzęs i o tym, która jest najlepsza, znajdziesz w tym artykule http://www.darmoland.pl/przedluzanie-rzes-roznymi-metodami-ktora-jest-najlepsza/, gdzie dodatkowo przeczytasz więcej ciekawych informacji o tym zabiegu. Tymczasem skupmy się na efektach, które najbardziej przypominają naturalny wygląd.

Aby taki efekt uzyskać, musisz wybrać metodę, która naturalnie podkręci i wydłuży rzęsy. Jeśli masz je bardzo rzadkie, warto zainteresować się metodą objętościową lub mieszaną. Jednak jedną z najlepszych jest metoda 1:1. Polega ona na doklejeniu sztucznej rzęsy do naturalnego włoska. Stylistka starannie i precyzyjnie dokleja sztuczny włosek tuż pod linią rzęs, mocując go jedynie na naturalnej rzęsie. W efekcie uzyskujemy optyczne wydłużenie naturalnej rzęsy. Zabieg wygląda bardzo naturalnie i w większości przypadków nikt nawet nie zorientuje się, że masz sztuczne rzęsy! Co ciekawe przy tej metodzie nie będziesz już musiała korzystać z zalotki czy tuszu. Twoje rzęsy będą kruczoczarne i perfekcyjnie podkręcone o każdej porze dnia i nocy!

Warunkiem spektakularnych efektów jest profesjonalne wykonanie zabiegu!

Należy jednak mocno podkreślić fakt, że tylko profesjonalna stylistka jest w stanie wykonać zabieg przedłużania rzęs. Zabieg ten jest do tego stopnia trudny, że wiele stylistek specjalizuje się tylko w jednej metodzie! Dzisiaj co prawda można spotkać już salony oferujące przedłużanie rzęs różnymi metodami, ale jeszcze do niedawna stylistki rozwijały swoje zdolności, kształcąc się w jednej z wybranych metod.

Zabieg wymaga precyzji, wprawionej ręki i doświadczenia. Dlatego wybierając salon, należy szukać takich z bogatym stażem, których profesjonalizm został potwierdzony licznymi opiniami. Najlepiej w tym celu zajrzeć na https://www.moment.pl/rzesy/bydgoszcz, gdzie znajduje się mnóstwo ofert salonów z bogatym doświadczeniem.

Zanim umówisz się na zabieg, przejrzyj dostępne oferty. Porównaj salony, opinie i rodzaj usług. I pod żadnym pozorem nie podejmuj decyzji, sugerując się ceną zabiegu! Zwykle oscylują one w tych samych granicach, a różnice są na tyle subtelne, że nie powinny odgrywać żadnej roli. W końcu zależy Ci na perfekcyjnym wyglądzie, a na tym nie należy oszczędzać!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here